سوالات متداول

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با ن

faq.png

خیر- بخش تعمیرات تخصصی "شورفیت" بخش جداگانه ای از واحد تولید ما میباشد و تخصص اصلی ما تولیدات تخصصی انواع تشکهای فنری و کالاهای متنوع خواب میباشد .

" شورفیت" نام برندی است که بتازگی به این امر اختصاص داده شده است اما سابقه اجرایی مدیران اصلی " شورفیت " به بیش از 25 سال فعالیت حرفه ای در حوزه تولیدات تخصصی انواع تشک بازمیگردد .

" شورفیت " تحت بستر پیشین خود و با سابقه بیش از 25 سال فعالیت حرفه ای در عرصه تولید انواع تشکهای فنری تختخواب و کالاهای خواب متنوع با اکثر مجموعه های سازمانی هتلداری کشور و جمع کثیری از عمده ترین کارخانجات نامدار تولید کننده تشکهای فنری در ایران همکاری داشته و تولیدات عمده فنرهای تخصصی و مواد اولیه بسیاری از آنها را در گذشته و امروز تأمین نموده است .

انواع تشک های قابل سفارش در مجموعه " شورفیت" تشک های اکونومیک یا معمولی ، تشک های طبی ، تشک های سوپر طبی ،تشک های هایلوکس، تشکهای ارگونومیک یا فرم بدن ، تشک های ارتوپدیک یا مخصوص کمردرد یا دیسک کمر ، تشک های بیمارستانی و تشکهای سوپر فنری هتلی میباشد که میتوانید هر یک ازآنها را به دلخواه خود انتخاب نمایید .

بله – تمامی تشکهای عرضه شده در " شورفیت " چه تشک های نو و چه تشکهای تعمیراتی دارای گارانتی 1 الی 5 ساله میباشند که بسته به نوع تشک و مترلیالهای بکاررفته شده در تولید تشک متغیر میباشد.

شما با حدود یک سوم تا نصف هزینه خرید یک تشک نو میتوانید تشک مستعمل و قدیمی خود را به یک تشک نو و بسیار باکیفیت تبدیل کنید و لذا با توجه به هزینه های گزاف خرید تشک های باکیفیت امروزی ، تعمیرات تخصصی تشک از هر حیث مقرون بصرفه و اقتصادی میباشد.

پاسخ این سئوال به شرایط ظاهری تشک و درخواست مشتری بازمیگردد در صورتیکه تشک خارجی باشد و رویه آن باکیفیت و بی نقص باشد ، فقط خشکشویی و لکه زدایی شده و رویه تمیز و بی عیب مجددا" بر روی تشک نصب میگردد اما در صورتیکه رویه های تشک بسیار کثیف و لک دار باشد و یا مشتری بخواهد تشک خود را کاملا" نو نماید ما تمامی رویه ها و دیواره های تشک را نیز تعویض خواهیم نمود .

این مورد بستگی به نوع فنر و میزان آسیب دیدگی فنر دارد . در صورتیکه فنر های تشک منفصل یا پاکتی باشد و میزان آسیب دیدگی فنر جزئی باشد این امر امکانپذیر میباشد اما چنانچه فنر تشک متصل و یکپارچه باشد حتی اگر میزان آسیب دیدگی فنر جزئی باشد باید کل فنر تشک تعویض گردد و امکان ترمیم آن امکانپذیر نمیباشد.

بله – کلیه تشکهای تعمیراتی و یا نو " شورفیت " دارای خدمات نامحدود پس از فروش میباشند بطوریکه خدمات مورد نیاز بر روی تشک انجام میگیرد اما هزینه های مربوطه را مشتری پرداخت مینماید.

پاسخ این پرسش را درخواست مشتری و نوع سرویس درخواستی و وضعیت ظاهری و باطنی تشک مشخص میکند و تا پیش از آنکه تشک در بخش تعمیرات کارخانه باز نشود و اجزای آن بطور دقیق مورد برسی قرار نگیرد قابل استعلام قیمت دقیق نیست .

حدود قیمتی تعمیرات تشک های اکونومیک و یا معمولی فنر متصل، بسته به سایز تشک و اینکه تشک نیاز به تعویض رویه ها و یا کل فنرهای تشک دارد یا خیر بین 2 الی 5 میلیون تومان متغیر میباشد اما در خصوص سایر تشکهای تخصصی تر مانند تشک های طبی و سوپر طبی و یا هایلوکس که از اجزای بیشتری برخوردار میباشد و قطر تشک ها به مراتب بیشتر از تشک های اکونومیک میباشد بسته به کیفیت رویه ها و زیرسازی های مربوطه بیشتر از این مقدار میباشد که در توضیحات بخش مشاوره تعمیرات تخصصی تشک ها در وبسایت به آن اشاره شده است .

خیر – دریافت و تحویل سفارشات تشک های نو و یا تعمیراتی " شورفیت " در محدوده شهرهای مجاز تحت پوشش که در حال حاضر شهرهای تهران ، کرج و قم میباشد رایگان بوده و شامل هیچگونه هزینه ای نمیشود اما سایر مناطق خارج از محدوده اصلی و شهرهای تابعه در هریک از استانهای کشور مشمول هزینه ایاب و ذهاب خواهد بود .

این امر توسط شرکت های باربری انجام میگیرد بدین صورت که ما تشک مورد سفارش مشتری را با بسته بندی بسیار مناسب و غیر آسیب پذیر به شرکتهای باربری تحویل میدهیم و هزینه ارسال تشک تا محل انبار شرکتهای باربری در هر یک از استانهای اصلی کشور را تقبل کرده و پرداخت مینماییم و تنها هزینه ارسال درون شهری تشک خریداری شده از محل انبار شرکتهای باربری تا منزل مشتری بر عهده مشتری خواهد بود.

این امر نیز توسط شرکتهای باربری بانجام میرسد بدین صورت که مشتری تشک نیاز به تعمیرات خود را سلفون پیچ کرده و یا در بسته بندی مناسب که بهترین روش آن پیچیده شدن در نایلونهای ضخیم متری میباشد و فروشگاههای عرضه کننده مصالح ساختمانی آنها را بفروش میرسانند بسته بندی نموده و با هزینه خود ، توسط شرکتهای باربری استان و یا شهر محل زندگی خود به یکی از شرکتهای باربری استان قم که استان اصلی محل تعمیرات تخصصی تشکها میباشد ارسال مینمایند ما تشک ارسال شده از سوی مشتری را توسط یگان حمل و نقل رایگان خود در سراسر استان قم از محل انبار شرکتهای باربری بصورت رایگان دریافت نموده و به واحد تولید کارخانه ارجاع خواهیم داد و پس از پایان پروسه تولید ، باز به همان روش تا محل هر یک از شرکتهای باربری استان قم که به شهر یا استان مشتری دارای سرویس میباشد بصورت رایگان تحویل داده و هزینه های ارسال بعدی از جمله هزینه باربری از شرکتهای باربری استان قم تا انبار هر یک از شرکتهای باربری در استان و یا شهر مقصد و همچنین هزینه باربری درون شهری از محل انبار شرکتهای باربری تا منزل مشتری بر عهده مشتری خواهد بود .

در حال حاضر ما در هیچ نقطه از کشور نمایندگی نداریم و درشهرهای تهران ، کرج و قم نیز توسط یگان حمل نقل کارخانه خودمان به مشتریان سرویس ارائه میدهیم اما هماهنگی های لازم با اکثر نمایندگان استانهای اصلی کشور بعمل آمده و تا پایان سال 1402 در تمامی استانهای اصلی کشور نمایندگیهای رسمی خود را افتتاح خواهیم نمود .

خیر- بخش تعمیرات تخصصی در " شورفیت " نیاز به ماشین آلات و تجهیزاتی دارد که تنها در محل کارخانه اصلی در دسترس بوده و شیوه تولیدات و یا تعمیرات " شورفیت " با روشهای سنتی و غیر سیستماتیک صورت نمیگیرد و لذا تنها توسط ماشین آلات و خطوط مجهز و به روز " شورفیت " در محل کارخانه اصلی بانجام میرسد .

خیر – در صورت افتتاح نمایندگی رسمی در هر یک از استانهای اصلی کشور هزینه های دریافت و تحویل سفارشات بصورت رایگان صورت میگیرد اما هزینه ایاب و ذهاب از سایر شهرهای تابعه هر استان تا محل استان اصلی بر عهده مشتری میباشد.

عمده توان بخش دیگری از امکانات تولید " شورفیت " در تولید کالاهای متنوع خواب میباشد بطوریکه شما میتوایند انواع محصولات کالای خواب از جمله انواع کاورهای دکوراتیو تشک ، انواع محافظ بهداشتی و ضد آب تشک ، انواع ست های روتختی ،روبالشتی و کاور لحاف ، انواع لحاف های لایکوی پف دار در گراماژ های مختلف ، انواع بالشت های طبی و معمولی ، انواع تاپرهای طبی و غیر طبی انواع تشک ، انواع تشک های مسافرتی و جلو تلویزیونی ، انواع زیراندازهای ضدآب کنار استخری ، انواع پدهای زیرانداز قابل شستشوی بهداشتی و صدها محصول دیگر " شورفیت " را که صفر تا صد در امکانات بخش تولید " شورفیت " بانجام میرسد را از طریق وبسایت ما سفارش دهید .

جهت سفارش هر یک از محصولات آماده با بیش از صدها تنوع محصولی در وبسایت " شورفیت " لازم است وجه کامل سفارش خود را پرداخت نموده و سفارش خود را ثبت نمایید اما در خصوص محصولات سفارشی مانند انواع کاورهای دکوراتیو تشک که در بیش از 60 رنگبندی خارجی و 11 رنگبندی داخلی و همچنین در 7 سایزبندی مختلف بر حسب سلیقه مشتریان تولید میگردد و زمان تولید هر یک از سفارشات 3 هفته کاری بطول میانجامد لازم است 50% وجه سفارش خود را در ابتدا واریز نموده و مشخصات فیش واریزی خود را از صفحه نخست وبسایت ، در تب فرم " ثبت مشخصات فیش واریزی " وارد نموده و آنگاه سفارش خود را ثبت نمایید و مابقی وجه سفارش خود را همزمان با آماده شدن سفارش و دریافت پیامک تسویه حساب نمایید و در خصوص خرید تشک نیز به روال محصولات آماده لازم است کل مبلغ سفارش خود را واریز کرده و اطلاعات فیش واریزی را در فرم مربوطه واقع در صفحه نخست وبسایت به ثبت برسانید و در خصوص تعمیرات تخصصی انواع تشک نیز پس از کارشناسی و دریافت استعلام قیمت 50% مبلغ کل سفارش را در ابتدا و مابقی را در هنگام آماده شدن سفارش و تا پیش از مرحله خروج کالا از کارخانه تسویه حساب نمایید .