تشک های اکونومیک

angle-down-icon
angle-down-icon

4 دقیقه

angle-down-icon

1401/09/06

تشک های اکونومیک

تشک های سری اکونومیک ، ساده ترین و کم قیمت ترین تشک های مجموعه شورفیت بحساب میآیند که در ” شورفیت ” عرضه میگردد و به نوعی جزو مقرون بصرفه ترین و اقتصادی ترین محصولات ما بشمار میروند .

تشک های سری اکونومیک، علیرغم ارزان قیمت بودن به نسبت سایر محصولات تخصصی ما از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار میباشند و بیشترین حجم سفارشات تشک های نیاز به تعمیر مشتریان ما در بخش خدمات ” شورفیت” با تشک های سری اکونومیک بازسازی و نوسازی میگردد.
تشک های سری اکونومیک فقط در قطر 22 سانتیمتری و 25 سانتیمتری تولید میگردد و بدلیل ویژگی ها خاص این سبک تشکها ، قابل سفارش در قطرهای بیشتر از 25 سانتیمتر نمیباشد.

تشک های سری اکونومیک با فنرهای متصل به قطر 2/5 میلیمتر تولید میگردد که دارای اتصالات و موجگیرهای عرضی مجزا بوده و لرزش ها و خاصیت ارتجاعی فنرها را تا حدود بسیار زیادی خنثی مینماید که در نهایت باعث یکنواختی و یکدستی سطوح تشک در هنگام استفاده میگردد .

تشک های سری اکونومیک با رویه های تابستانه خنک از جنس الیاف گردبافت و یا رویه زمستانه گرم از جنس الیاف ژاکارد ، برای هر دو سطح تشک و یا حتی بصورت دو رو زمستانه و تابستانه برای هر یک از سطوح تشک قابل سفارش بوده و شما میتوانید بر حسب سلیقه خود انواع پوشش های سطوح تشک خود را انتخاب نمایید .

تشک های سری اکونومیک هم با فوم های HR و هم با فوم های قابل انعطاف مموری فوم قابل سفارش بوده و لایه های میانی هر دوی آنها را ترکیب فوم های اسفنجی غیر حبابدار و ابرهای اسفنجی دارای چگالی 30 کیلوگرم در متر مکعب تشکیل میدهد که توسط الیاف 400 گرمی حرارت دیده شده توسط رویه هایی از جنس ژاکارد یا الیاف گرد باف و یا CF نقش زنی و محصور میگردد .

تشکهای سری اکونومیک در رویه های تابستانه خود دارای الیاف گردبافت ضد آب میباشند که مانع از نفوذ مایعات به درون تشک میگردد ، اما از آنجاییکه برخورد مایعات با سطح تشک باعث خیس شدن و لکه دار شدن و همچنین جا انداختن بر روی سطح رویه تشک میگردد ، در صوتیکه مایل باشید رویه تشک شما هیچگونه برخوردی با مایعات نداشته و مایعات را دفع نماید و بعبارتی رویه تشک شما همیشه سالم و تمیز باقی بماند میتوانید در هنگام خرید ، سفارش محافظ تشک ضد آب همسایز تشک خود را نیز به کارشناسان بخش فروش ” شورفیت ” اعلام نمایید ، این محافظ های ضد آب تشک، دقیقا” طبق سایزبندی تشک شما تولید میگردد و کلیه سطوح تشک را میپوشاند و مانع از سرایت مایعات به سطح تشک شما میگردد و در هنگام ریختن مایعات بر روی آن ، مایعات را بخوبی جذب میکند و در خود جای میدهد و براحتی توسط شستشوی دستی و یا با ماشین لباسشویی شستشو و سپس خشک میگردد ، همچنین دورتادور این محصول دارای توری کش دار میباشد که به راحتی به دور تشک شما افتاده و بخوبی از کناره های تشک در برابر پیش آمدهای احتمالی محافظت مینماید.


دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *